top of page
תמונה של מכונת כתיבה ישנה

יצאתי לדרך כעו"ד עצמאי, תחילה כשכיר במשרד עורכי דין שמייצג תובעים, לאחר מכן בשיתוף פעולה עם עו"ד אבי זרחי היקר כשותף במשרד עו"ד  'זרחי - יידוב', ובהמשך כבעל משרד משלי.

מזה שנים שאני מייצג במסירות ובהצלחה רבה נפגעים רבים מכל מגזר ומגדר, שסבלו וסובלים מנזקי גוף ומגיעים להם זכויות ופיצויים.

אני מייצג ומופיע בפני שלל ערכאות שיפוטיות, ועדות רפואיות, מגשרים ועוד, ומול גופים ו"מזיקים" רבים ומגוונים, ובהם חברות ביטוח כמובן, המוסד לביטוח לאומי, משרדים וגופים ממשלתיים, רשויות מקומיות, מוסדות ותאגידים סטטוטוריים ופרטיים גדולים וקטנים כאחד, ועוד.

כן אני מייצג אנשים פרטיים, אשר נתבעים בעצמם כמזיקים בתביעות נזקי גוף, ואין ברשותם ביטוח, ו/או שאתרע מזלם וחברת הביטוח מכחישה או דוחה כיסוי ביטוחי.

עם למעלה מ-20 שנים של ותק בעריכת דין וליטגציה, בייצוג תובעים ונתבעים, בניהול תיקים גדולים ומסובכים וקטנים כאחד, בניהול משאים ומתנים מורכבים ואינספור הופעות בבתי משפט, גישורים, ועדות רפואיות ועוד, אני תורם ורותם את המומחיות והניסיון שצברתי במהלך השנים כדי לייצג את אלו שאין מאחוריהם סוללה של עורכי דין ויכולת כלכלית בלתי מוגבלת.

כשם שייצגתי באופן הטוב ביותר וברמה המקצועית הגבוהה ביותר את חברות הביטוח, כך אני מחויב ומתחייב כלפי לקוחותיי לתת את כל כולי ולייצגם באופן הטוב ביותר וברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

חשוב לי לממש את זכויותיהם של לקוחותיי ולהשיג עבורם את הסעד, את התוצאה ואת הפיצוי הכספי המקסימאליים המגיעים להם.

חשוב לי לא פחות, ואני מקפיד מאד, להעניק ללקוחותיי ליווי צמוד, תוך מתן יחס אישי והסברים, "בגובה העיניים" ובשקיפות מלאה, לכל אורך הדרך.  

 

נעים מאד. אני ירון, יליד ותושב ירושלים, גרוש ואב לשתי בנות מקסימות. 

למדתי בתיכון המסורתי בירושלים ולאחר שירות צבאי מלא בחיל האוויר נרשמתי ללימודי משפטים באוניברסיטה העברית בירושלים.

סיימתי את לימודיי עם תואר ראשון 'בוגר במשפטים' (LL.B)  בשנת 2002.

לאחר תקופת התמחות במשרד עו"ד 'כבירי - נבו - קידר', עברתי בהצלחה את מבחני לשכת עורכי הדין (ציון 93).

השתלבתי במשרד עורכי דין 'יוסי אברהם - עזרא בריק', אחד ממשרדי עוה"ד הותיקים והמובילים בירושלים בייצוג נתבעים וחברות ביטוח.

במשך שנים ארוכות עבדתי והתמקצעתי בתחומי הנזיקין והביטוח המגוונים בהם עסק המשרד.

למדתי את יסודות (וסודות) המקצוע, ותחומי הנזיקין והביטוחים במיוחד.

כן ובאופן חשוב לא פחות - למדתי את התנהלותן של חברות הביטוח.

הכרתי לעומק את האופן שבו הן מנהלות תיקים.

למדתי את ראייתן והתייחסותן (או היעדרה) לתובעים, לפציעות, לנכויות, למגבלות ולנזקים הממוניים והלא ממוניים שנגרמים לתובעים.

למדתי כיצד חברות הביטוח פועלות וכיצד הן מעריכות, מנתחות ומתמודדות עם סיכונים וסיכויים, ומוכנות או לא מוכנות, לנהל הליכים, להתפשר או לא להתפשר, ולשלם או לא לשלם, בהתאם.

גם את האסטרטגיות והטקטיקות שחברות הביטוח נוקטות מול תובעים, הן מחוץ לכותלי בימ"ש והן בתוך כותלי ביהמ"ש, למדתי היטב. 

לאחר שנים ארוכות ותחושת מיצוי מחד, ורצון ומוטיבציה לשינוי ולסייע לנפגעים דווקא מאידך, החלטתי לעבור ל"צד השני" של המתרס.

החלטתי להשתמש בארסנל ובכלים שרכשתי, בידע, בניסיון, במקצועיות, ובהיכרות האינטימית שיש לי עם הצד הנתבע וה"חזק", לטובת הצד הנפגע, ה"חלש".

 ירון יידובעורך דין

"עם למעלה מ-20 שנים של ותק בעריכת דין, בליטיגציה ובייצוג תובעים ונתבעים. ניהלתי תיקים גדולים ומסובכים וקטנים כאחד, משאים ומתנים מורכבים ואינספור הופעות בבתי משפט. אני תורם ורותם את המומחיות והניסיון שצברתי במהלך השנים כדי לייצג אנשים פרטיים שאין להם סוללת עורכי דין ויכולת כלכלית בלתי מוגבלת. חשוב לי להשיג עבור לקוחותיי את התוצאה והפיצוי הכספי המקסימאליים המגיעים להם. חשוב לי לא פחות, ואני מקפיד מאד, להעניק ללקוחותיי ליווי צמוד, תוך מתן יחס אישי והסברים, "בגובה העיניים" ובשקיפות מלאה, לכל אורך הדרך.

פרטי התקשרות

שליחת פניה

תודה!

רחוב זיסמן עמנואל 31/20,

ירושלים, מיקוד 9313586

 

טל' : 02-3301900

  נייד : 0544-810614

 פקס': 077-6021447

 

דוא"ל: office@lawyed.co.il

  • Threads
  • Whatsapp
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page